Geriausi serialai

Yra serialų,kurie taip užkabina, kad tiesiog sunku sustoti žiūrėjus. Sunku atsirinkti gerus serialus, tačiau mes Jums padėsime ir surašysime serialus kuriuos tikrai verta pažiūrėti.

Ofisas / The office
IMDb reitingas: 8.7

Pabandyk įsivaizduoti, kokia kasdienybė turėtų būti biure, kuriame vadovauja tuščiagarbis tinginys, nemokantis nei dirbti savo darbo, nei bendrauti su kolegomis, tačiau įsivaizduojantis save kažkuo aukščiau visų. Vieniems šis serialas – nesibaigianti juoko dozė, kitiems – visiška nuobodybė. Į kurią pusę stosi tu?

 

2 Broke Girls
Vienoje ne itin saugaus Niujorko rajono užkandinėje dirba dvi merginos: skeptiškai į gyvenimą žiūrinti brunetė Max ir Manheteno elitinė mergaitė – blondinė Caroline. Dvi kardinaliai skirtingos merginos ir viena bendra svajonė turėti savo verslą virsta tikrove.

 

Reklamos vilkai / Mad Men
IMDb reitingas: 8.6

Ar gyvenime galima parduoti viską? Reklamos agentūros „Sterling Cooper“ vadovai įsitikinę, kad tikrai taip. Versle jie nepaiso visuomenės nuomonės ir nustatytų taisyklių, o asmeniniame gyvenime – tikra sekso, alkoholio, diskriminacijos ir dar daugybės dalykų karuselė.

Didžiojo sprogimo teorija / The big bang theory
IMDb reitingas: 8.6

4 moksliukai su itin aukštu intelekto koeficientu ir gražuolė kaimynė, neturinti nieko bendro su mokslu, bet tikrai mokanti pasilinksminti. Kai susiduria visiškos priešingybės, kuriozinių situacijų neįmanoma išvengti.

Nuodėmingoji Kalifornija / Californication
IMDb reitingas: 8.2

Nežaboto seksualumo ir aštraus humoro derinys, nepaliekantis abejingų. Rašytojas Henkas Mudis, regis, tiesiog negali atsispirti žavių moterų kerams, tačiau vis tiek myli ir savo buvusią žmoną, kurią visais būdais stengiasi susigrąžinti. Nesibaigiantys meilės nuotykiai, daug sekso ir nesusipratimų, tai – nuodėmingoji Kalifornija!

Vampyro dienoraščiai / The Vampire Diaries
IMDB reitingas: 8.0

Elena Gilbert avarijos metu praranda tėvus ir stengiasi prisitaikyti prie naujos realybės. Tarsi iš niekur į jos gyvenimą įsiveržia gražuolis vampyras Stefanas. Rodos, meilės nenugalės niekas, bet į ramų Mistikfolso miestelį nusprendžia užsukti ir Stefano brolis Damonas, tikrai nenusiteikęs ieškoti čia draugų.

Tikras kraujas / True Blood
IMDb reitingas: 7.9

Jauna padavėja Sukė Stekhaus, gebanti skaityti žmonių mintis, įsimyli vampyrą… Ir viskas prasideda: fėjos, žmonės, galintys pasiversti gyvūnais, tie patys vampyrai, drąsiai gyvenantys bendruomenėje… Daug intrigų, jausmų, meilės ir nenuspėjamų įvykių tiesiog įtraukia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *