Archeologiniai tyrimai

Ar kada susimąstėte, kaip atrodė jūsų namo kiemas prieš šimtą metų? Galbūt tai buvo tik tušti laukai, o galbūt čia gyveno kitos šeimos? Laikas skrieja milžinišku greičiu, tad neretai pasimirštame, jog gamtoje spėjo įvykti begalės pokyčių. Žiniasklaidoje galima neretai išgirsti, jog aptinkami išnykusių gyvūnų kaulai, senovės gyvenvietės ar kiti svarbūs radiniai, kurie leidžia sužinoti daugiau apie mūsų planetos vystymąsi. Archeologinių tyrimų grupė IN SITU archeologijos srityje dirba jau ne vienerius metus ir yra žinoma, kaip geriausia archeologinių paslaugų tiekėja. Šioje komandoje dirbą didžiulę patirtį turintys nariai, kurie savo kruopščiu darbu gali išnagrinėti pačias įmantriausias vietoves. Jos siūlomi archeologiniai kasinėjimai yra atliekami itin atidžiai, naudojantis naujausiomis technologijomis ir nedarant neigiamo poveikio aplinkai. Galima drąsiai teigti, jog tai paslaugos lyderis šalyje.

Neretai žiūrime filmus ar dokumentines laidas apie archeologinius kasinėjimus ir stebimės, jog iš liekanų galima išgauti tiek daug naudingos informacijos. Tai atrodo labai subtilus darbas, kurį gali dirbti tikrai ne kiekvienas. Neretai žmonės mano, jog kasinėjimai yra atliekami tik užsienio šalyse, kurios turi tam reikalingų lėšų, tačiau ši veikla vykdoma ir Lietuvoje. Archeologinių tyrimų grupė IN SITU savo klientams siūlo ne tik archeologinius, tačiau taip pat ir geografinius, kraštovaizdžio bei aplinkos tyrimus. Atliekami magnetinio jautrumo matavimai, žemės atsparumo tyrimai bei kitos paslaugos, kurios padeda atrasti atsakymus į įvairius klausimus. Kalbant apie kasinėjimus, samdomos įmonės pasirinkimas yra be galo svarbus žingsnis. Tai itin subtili sritis, kurioje reikalingas kruopštumas, na o klaidos yra nepateisinamos. Net ir menkiausias neapdairumą gali sunaikinti reikiamą informaciją, na o tokiu atveju visa analizė nueina veltui. Taigi, jei jums reikalinga kvalifikuotų darbuotojų komanda – IN SITU yra teisingas pasirinkimas.

Po žeme galima atrasti tokių dalykų, apie kuriuos niekada nepagalvotumėte. Tai gali būti buvusių gyvenviečių liekanos, kaulai ar tiesiog daiktai, kuriuos naudojo mūsų protėviai. Net ir paprasčiausias pakabukas, kurio graviruotas paviršius atrodo išskirtinai, gali suteikti informacijos apie anksčiau gyvavusias kultūras ir jų gyvenimą. Atrasti daiktus yra viena, tačiau juos analizuoti – visai kas kita. Tam reikalingos žinios, nuolatinė savišvieta bei gebėjimas susieti skirtingas detales. IN SITU komanda savo narius atsirenka labai kruopščiai, tad galima drąsiai teigti, jog jų paslaugomis niekada nenusivilsite. Tai darbas, įvairūs tyrimai, analizės ir malonus bendravimas. Visa tai pateikiama vartotojams už priimtiną kainą, tad kiekvienas turime galimybę gauti atsakymus į rūpimus klausimus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *