Elektroninės cigaretės: Instruktažas

Visi mes puikiai žinome, jog, kaip ir visoje Vakarų Europoje, taip ir Lietuvoje, rūkymo veikla užsiima neįtikėtinai daug žmonių. Iš tiesų, pakankamai gaila, jog šį įprotį kiekvienais metais pasigauna vis jaunesni ir jaunesni Lietuvos piliečiai. Kad ir kaip ten bebūtų, puiku, jog bent yra specifinių alternatyvų, tokių, kaip elektroninės cigaretės, kurios leidžia žmonėms mėgautis šiuo malonumu ir visiškai nekenkti sau. Kad įgytumėte daugiau informacijos apie produktą, šiandieną šį kiek plačiau ir pristatysiu.

Visų pirma, norėčiau pradėti nuo elementaraus paaiškinimo, kuris parodytų, kuo elektroninės cigaretės skiriasi nuo įprastųjų, ar sukamojo tabako. Nepaisant to, jog esminis skirtumas yra tai, jog šios cigaretės visiškai nekenkia žmogaus organizmui, skirtumų yra kur kas daugiau. Tarkime, kad ir paprastas pavyzdys – elektroninės cigaretės, kadangi savo veikimo principe naudoja specifinius skysčius, nesmirda. Sutiksite, jog įprastos cigaretės, ar sukamasis tabakas, priverčia žmogų kvepėti ne pačiu maloniausiu aromatu. Iš dalies tai yra ganėtinai didelė problema, kadangi, dažniausiai, aplinkiniams prastas cigarečių kvapas nėra patinkantis ir pastarasis tiesiog atgrąso žmones. Elektroninių cigarečių specifiniai skysčiai yra su tam tikrais aromatais, kuriuos, tiesa, taip pat galite pasirinkti. Dar vienas skirtumas yra tas, jog elektroninės cigaretės yra ilgalaikės. Šio fakto tikrai nepritaikyste nei sukamajam tabakui, nei įprastosioms cigaretėms. Vėlgi, tai yra neįtikėtinai šaunus pliusas, kadangi, ypač pabrangus cigaretėms, rūkymas tapo brangus malonumas.

Paaiškinkime, kodėl elektroninės cigaretės nekenkia. Kaip ir minėjau, viskas yra vien dėl to, jog elektroninių cigarečių veikimo principas ir modelis yra unikalus. Turiu omenyje tai, jog priešingai nei kitų tabako gaminių sandaroje, šiose cigaretėse nėra nikotino ar anglies monoksido pėdsakų, kurie ir žaloja mūsų ogranizmus.

Kaina – taip pat aktualus klausimas, tad trumpai apžvelkime. Iš tiesų, kadangi, kaip ir minėjau, tai yra ilgalaikis produktas, investuoti į šią prekę tikrai negaila. Elektroninės cigaretės kaina tikrai nėra didelė, jeigu lyginsime su pinigų sumomis, kurias išleidžiame kasdien perkant įprasto tabako pakelius.

Viską apibendrinus, elektroninės cigaretės – puiki alternatyva tiek sukamajam tabakui, tiek įprastoms cigaretėms.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *