Elektroninės cigaretės – įrodykime, jog ši priemonė nekenkia

Remdamiesi statistikos duomenimis, galime teigti, jog rūkymas yra toji veikla, kuri užima, kai kurių asmenų, didžiąją dalį gyvenimo. Nereikėtų pamiršti ir to, jog kiekvienais metais padaugėja rūkančių personų. Paradoksalu tai, jog žmonės, suvokdami, jog rūkymas kenkia, vis tiek nė nesistengia šios veiklos atsisakyti ir toliau šią taiko sau. Kad ir kaip ten bebūtų, visgi, reikėtų pasidžiaugti tokiais unikaliais bei inovatyviais produktais, kaip elektroninės cigaretės, kurie leidžia asmenins sumažinti kenksmingumą akivaizdžiai.

Manyčiau, jog didžioji dauguma skaitytojų sutiks, kad elektroninės cigaretės nėra reklamos atžvilgiu išplėtotas produktas, o tai perša mintį, jog daugelis nė nenutuokia, kas tai per mechanizmas. Tiesą sakant, šiandieną imuosi minimalistinės iniciatyvos, mat ruošiuosi šį produktą aprašyti ir jus, gerbiamieji žmones, su šia metodika supažindinti.

Visgi, kad pasidarytų šiek tiek aiškiau ir neatrodytų, jog esu visiškai „už“ už elektronines cigaretes paminėsiu ne itin pozityvų faktą – daugelis piliečių teigia, jog šios metodikos nebūtų galima įvardyti, kaip alternatyvos rūkymui, mat troškimo stipriam dūmui numalšinti šis ne visuomet sugeba. Taip yra todėl, kad šios priemonės „veikimo procese“ nenaudoja priklausomybę keliančių medžiagų, prie kurių žmonių organizmai pripranta. Kad ir kaip ten bebūtų, ne visiems būtų galima taikyti šią hipotezę – daugelis mano, jog žmonių organizmai pripranta prie specifinių medžiagų, tačiau laikui bėgant išaiškėja, jog visam tai įtakos daro vienintelis įprotis – rankos kelnojimas. Dėl šios priežasties galime atlikti išvadą, jog žmonės iš tiesų gali nemesti rūkymo, tačiau nebekenkti sau – visgi, juk ne be reikalo aprašynėju šį produktą.

Manyčiau, jog jau suvokėte, kaip veikia šioji metodika. Jeigu ne, tai esmė yra tame, jog technologija „veikimo principe“ naudoja skysčius, kurie tampa vandens garais, ir yra visiškai nekenksmingi. Kadangi žinome, jog didžioji dauguma rūkančiųjų siekia mesti veiklą ne dėl finansų, o dėl to, jog baiminasi dėl sveikatos, tai būtų galima atlikti išvadą, jog elektroninės cigaretės yra tiesiog ko ne tobula alternatyva.

Manyčiau, jog kaip ir paaiškinome, kaip veikia elektroninės cigaretės ir įrodėme, jog jos yra nekenksmingos. Jei šia hipotėze netikite, paklauskite srities specialistų, kurie mielai jums pakonsultuos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *