Lankstūs kreditai Jūsų patogumui

Jei ieškote, iš kur greitai ir patogiai pasiskolinti nedidelę sumą pinigų, Jums greičiausiai labai padės greitieji kreditai. Šiandien jų sėkmę lemia tai, kad savo klientams šios bendrovės skolina nedideles pinigų sumas, be to, skolinantis pinigus sudaromos ypač patrauklios ir beveik visiems priimtinos sąlygos. Nepaisant to, kad greitas kreditas iš tiesų turi vieną trūkumą – dideles palūkanų normas, jis vis tiek yra patrauklus staiga pritrūkus pinigų.

Išduodamas sunkiausiu momentu

Dažnai greitas kreditas yra vadinamas lanksčiu dėl savo puikaus prieinamumo. Daugelis Lietuvos smulkiųjų kreditų bendrovių ypač vertina savo klientus, todėl siūlo jiems itin patrauklias sąlygas. Pvz., nemažai šalies įmonių sutinka skolintis net ir ne itin geroje finansinėje padėtyje esantiems žmonėms. Pvz., šiandien be didesnio vargo pasiskolinti pinigų gali ne tik vos 18 metų sulaukę asmenys, bet ir nedirbantys ar laikinai darbą praradę žmonės. 

Pagalba už dyką

Kitas puikus privalumas, dėl ko verta kreiptis pagalbos ne į kaimyną, o į kreditų įmones, pritrūkus pinigų – tai galimybė pasiskolinti nemokamai. Nemažai bendrovių siūlo puikią paskola – pirmieji kreditai suteikiami be jokių palūkanų. Tai suteikia galimybę šiek tiek prisidurti iki algos neprarandant nei vieno lito. Be to, nuolatiniams klientams, bendrovės taip pat gana dažnai pritaiko lojalių klientų nuolaidas.

Būkite žaidimo vedėjais

Kadangi kreditai dažniausiai tampa puikiu išsigelbėjimu staiga pritrūkus pinigų, bendrovės supranta, jog ilgainiui atiduodant kredito sumą, Jūsų finansinės galimybės gali keistis. Dėl to kai kurios įmonės siūlo gana lanksčias kredito sąlygas. Per visą kredito atidavimo laikotarpį Jūs galite keisti savo mokamų įmokų sumas. Pvz., padidėjo Jūsų pajamos ir norėtumėte greičiau atiduoti kreditą. Jums tereikia susisiekti su bendrove ir galėsite įnešinėti didesnius įnašus, o taip sutaupysite permokamų palūkanų. Tokiu pačiu būdu galite pakeisti ir kitas sutarties sąlygas – atidėti mokėjimą, sumažinti įmokų sumas, padidinti pasiskolintą sumą ir kt.

Visiškas pasiekiamumas

Kreditai yra nedidelė pagalba Jums ištikus neplanuotai situacijai. Todėl ši nedidelė pagalbos ranka gali būti pasiekiama visuomet. Nedidelį kreditą šiandien galima gauti visą parą – ši paslauga pasiekiama tiek internetu, tiek telefonu. Jei ištiko nelaimė ar norite neplanuotai išvykti, pasiskolinti Jums užtruks vos keliolika minučių, ir netrukus Jūsų sąskaitą pasieks finansinė pagalba. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *