Paskolos internetu be palūkanų

Vartojamųjų paskolų rinkoje vyrauja didelė pasiūla, kuri neapsiriboja vien tik mokamomis paslaugomis. Pastaruoju metu ypač išpopuliarėjo pirmos nemokamos paskolos, teikiamos naujiems klientams. Reklamos pasiūlymai nėra su paslėptomis sąlygomis, o paskolos internetu pirmą kartą yra visiškai nemokamos. Tačiau paslauga gali būti apmokestinta, jeigu vartotojas vėluoja sumokėti už suteiktą paskolą suėjus jos grąžinimo terminui. Kitaip tariant, nemokama paslauga netrukus gali tapti mokama, todėl klientai šiuo atveju privalo būti akyli.

Smulkiosios paskolos iki dviejų ar trijų tūkstančių litų suteikiamos be užstato ir kitų asmenų laidavimo, o pinigų išmokėjimo procedūra užtrunka iki dešimties minučių. Esant skirtingiems klientų poreikiams, vartojimo paskolų spektras buvo išplėstas ir kreditoriai pradėjo siūlyti ilgesnio termino ir didesnes paskolos sumas, kurios siekia net iki dešimties tūkstančių litų. Kadangi skolinamos sumos yra pakankamai didelės, jos nėra teikiamos be paskolos palūkanų, o kreditoriai reikalauja papildomo užstato sutarties sąlygų vykdymo užtikrinimui. Dažniausiai užstatu yra priimamas vekselis arba kokio nors turto įkeitimas, pavyzdžiui automobilis. Nemaža dalis klientų susimąsto ar teikiamas užstatas bus suagus ir kas nutiks, jeigu paskola nebus grąžinta laiku. Kaip ir įprastai, pradelsus klientui mokėti yra skaičiuojamos palūkanos arba delspinigiai, todėl skola auga. Nepavykus padengti skolos ir toliau, yra vykdomas skolos išieškojimas iš kliento gaunamų pajamų arba jo užstatyto turto. Todėl prieš priimant sprendimą dėl paskolos gavimo, būtina gerai įvertinti visus su jos grąžinimu susijusius niuansus. Kitu atveju patirti nuostoliai dėl nesugebėjimo laiku apmokėti paskolą gali neatpirkti tos naudos, kurios dažniausiai tikisi klientas.

Sunki finansinė padėtis ir nepriteklius žmones verčia priimti keisčiausius sprendimus siekiant bent minimaliai pagerinti savo buitį. Daugumos klientų sprendimu tampa greitos paskolos užuot nusprendus parduoti nenaudojamus ir nereikalingus daiktus, kurie leistų prasimanyti bent šiek tiek pinigų. Viena iš greitosios paskolos alternatyvų yra papildomo darbo susiradimas, kuris atneštų papildomų pinigų į šeimos biudžetą. Apie tai susimastoma tik tuomet, kai paskolos tampa nepakeliama našta ir neieškoma kitų, naudingesnių sprendimų.

Puikia alternatyva skolinimuisi gali tapti taupesnis gyvenimo būdas, atsisakymas žalingų įpročių, kurie sutaupytų kartais taip trūkstamus kelis šimtus litų. Tačiau greitos vartojimo paskolos internetu gali būti vienintele finansine išeitimi ištikus nenumatytam atvejui, o išlaidos privalo būti padengtos nedelsiant. Greitoji paskola ir buvo sukurta būtent šiam tikslui, siekiant nedelsiai patenkinti klientų poreikius pasiskolinti. Tik atsakingai ir apgalvotai prisiimti finansiniai įsipareigojimai atneš didžiausią naudą ir neleis patirti papildomos finansinės naštos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *