Televizijos internetu populiarumas auga, teigia specializuotų TV portalų atstovai.

Internete informacija mus pasiekia gerokai greičiau ir paprasčiau, visos žinios informaciniuose portaluose atsiranda ko ne iškart, enciklopedijose galime sužinoti apie dalykus kuriuos pramiegojome per istorijos pamoką, sveikatos portaluose galime pasikonsultuoti su gydytojais, o kai kurios užsienyje veikiančiose bažnyčiose galime net atlikti išpažintį. Gyvenimas keliasi į internetą, tad natūralu, jog čia atsiranda ir televizija.

Televizijos populiarumas nemažėja, kadangi žmonėms daug lengviau priimti informaciją vaizdiniu pavidalu nei tekstiniu. Televizijoje kuriamos akiratį plečiančios diskusijų ir publicistinės laidos, informacinės laidos, realybės šou, kurie domina lietuvius. Nereikia pamiršti ir serialų bei populiarių filmų. Tačiau tam, kad būtų galima žiūrėti televiziją jau nebereikia televizoriaus. Daugelis žmonių pereina prie televizijos internetu žiūrėjimo. Kodėl? Internetą galime pasiekti įvairiais įrenginiais – kompiuteriu, planšetiniu kompiuteriu, išmaniuoju telefonu. Taigi ir televizija internetu pasiekiama visais šiais įrenginiais. Labai patogu keliaujantiems, savo mėgstamą laidą galima pažiūrėti tiesiog važiuojant troleibuse po darbo. Daugelis portalų siūlo ir programų įrašymo paslaugas, tad galite įsirašyti ir patogiu laiku peržiūrėti norimą laidą. Tai suteikia galimybę nesiderinti prie televizoriaus, o televiziją priderinti prie savo gyvenimo būdo.

Televiziją tiesiogiai internetu transliuoja ne vienas interneto portalas, tačiau portalai nepastebi konkurencijos, o stebi tik augantį portalų lankomumai. Kaip teigia vienos populiariausių televizijos internetu transliuotojų, lankomumas palyginti su praeitų metų pirmu pusmečiu padvigubėjo. Lankytojai paprasčiausiai ieško jiems labiausiai žinomų televizijų transliacijų, vieni populiariausių raktažodžių „tv3 online“, „lietuviška televizija“. Beje lietuviška televizija itin domina emigrantus, kuriems žiūrėti lietuviškus televizijos kanalus gyvenant užsienyje yra arba brangu arba neįmanoma. Internetu tai daug paprasčiau ir pigiau. Paprastos kokybės transliacija paprastai yra nemokama, o aukštos kokybės HD transliacija siūloma už priimtiną kainą. Taip užsienyje gyvenantys tautiečiai nepraranda ryšio su gimtąją šalimi ir žino kas vyksta, kas aktualu Lietuvoje.

Taigi, turime pripažinti, jog televizija internetu tapo išties laukta ir pažangia televizijos kryptimi, siūlanti kokybišką televizijos programos peržiūrą nepriklausomai nuo buvimo vietos ir naudojamo įrenginio.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *